Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Środa 07 czerwca 2023, imieniny: Roberta i Wiesława

Obsługa techniczna
ALFA TV

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

W roku 2020 Gmina Kozielice otrzymała pomoc finansową z Budżetu Państwa w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na realizację zadań inwestycyjnych w kwocie 500 tys. zł

Środki przeznaczono na wkład do projektu:  "Zaprojektowanie i budowa ścieżki rowerowej polegającej na adaptacji nieczynnego torowiska na odcinku Kozielice-Tetyń" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 i wydatkowano do końca roku 2021.

 

W ramach I naboru konkursowego w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych otrzymano pomoc finansową z Budżetu Państwa w kwocie 3 700 000,00 zł na budowę chodników w miejscowościach Trzebórz oraz Tetyń.

Realizacja zadania inwestycyjnego -Budowa chodników w miejscowości Trzebórz- w ramach otrzymanych środków.

W dniu 12-05-2021 r. została podpisana umowa na realizację inwestycji "Przebudowa drogi powiatowej 1554Z oraz drogi gminnej w zakresie budowy i przebudowy chodników, zjazdów, miejsc postojowych i zatok autobusowych oraz budowy utwardzeń terenu w miejscowości Trzebórz - Zadanie 2a i Zadanie 2b". Wykonawcą robót budowlanych jest firma: BUDPAK Paweł Szubert, Podleśna 14N, 73-110 Stargard, wartość kontraktu wynosi 1 371 989,54 zł.

Realizacja zadania inwestycyjnego -Budowa chodników w miejscowości Tetyń- w ramach otrzymanych środków.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia