Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Czwartek 15 kwietnia 2021, imieniny: Anastazji i Bazylego

Obsługa techniczna
ALFA TV

Zaprojektowanie i budowa ścieżki rowerowej polegającej na adaptacji nieczynnego torowiska na odcinku Kozielice-Tetyń

W dniu 25 maja 2019r. w Czarnowie pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim a Gminą Kozielice została podpisana umowa o dofinansowanie Projektu ""Zaprojektowanie i budowa ścieżki rowerowej polegającej na adaptacji nieczynnego torowiska na odcinku Kozielice-Tetyń" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 9 Infrastruktura publiczna Działanie 9.3 Wspieranie rewitalizacji w sferze fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i wiejskich.

Planowany koszt inwestycji to kwota 5 043 302,31 zł. 

Przyznane dofinasowanie w wysokości 3 999 999,98 zł (w tym: 3 555 555,54 zł to środki Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a 444 444,44 zł to środki Budżetu Państwa).

W ramach inwestycji planuje się wykonanie ponad 11 km trasy rowerowo-pieszej o nawierzchni bitumicznej szer. 2-2,5 m wraz z 3 Miejscami Obsługi Rowerzystów (MOR) w miejscowościach: Kozielice, Trzebórz, Tetyń wyposażonymi w: ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, miejsce na ognisko, altanę, samoobsługową stację naprawy rowerów, tablice informacyjne i oświetlenie solarne.

Inwestycja będzie realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”, planowany termin zakończenia operacji do końca roku 2022.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia