Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Wtorek 23 lipca 2019, imieniny: Bogny i Apolinarego

Obsługa techniczna
ALFA TV

Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" 2014-2020

W dniu 25 września 2018r. w Szczecinie pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim a Gminą Kozielice została podpisana umowa o dofinansowanie Nr 00131-6523.2-SW1610214/18 na realizację operacji pt. "Zagospodarowanie terenu przy jez. Czarne w Czarnowie, gmina Kozielice".

W wyniku realizacji operacji zostanie osiągnięty cel: "Celem operacji jest zagospodarowanie terenu przy jez. Czarne w Czarnowie, które przyczyni się do poprawy warunków życia mieszkańców gminy oraz atrakcyjności turystycznej".

Operacja zostanie zrealizowana w jednym etapie.

Termin realizacji operacji wg wniosku: maj 2019.

Koszt całkowity realizacji operacji wg wniosku to kwota 245 998,88 zł, przyznane dofinansowanie w wysokości 50% kosztów kwalifikowalnych, tj. 99 999,00 zł. Współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej, w ramach EFMR, wynosi 84 999,15 zł.

Operacja realizowana jest w ramach działania "Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" objętego priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie, w tym związane z realizacją operacji własnych LGD, o których mowa w art. 17 ust. 3 pkt 2 ustawy o rozwoju lokalnym, z wyłączeniem projektów grantowych, o których mowa w art. 17 ust. 3 pkt 1 ustawy o rozwoju lokalnym, w ramach celu "Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego, rybołóstwa i akwakultury oraz morskiego dziedzictwa kulturowego", obejmującej "Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką". 

Operacja realizowana w ramach LSR - strategii rozwoju lokalnego Stowarzyszenia "WIR" - Wiejska Inicjatywa Rozwoju.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia