Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Środa 28 września 2022, imieniny: Marka i Wacława

Obsługa techniczna
ALFA TV

KONCERT MIKOŁAJKOWY W KOZIELICACH

2010-01-05 12:29:28

  Mikołajki, to niezwykły dzień dla każdego dziecka. Wiejski Dom Kultury w Kozielicach czując ten nastrój i znając potrzeby dzieci zorganizował dla wszystkich dzieci do lat 12 Koncert Mikołajkowy, pt.: „MIKOŁAJU, MIKOŁAJU WSZYSTKIE DZIECI CIĘ KOCHAJĄ” w wykonaniu The Clown Circus Show „Ruphert i Rico”, który odbył się 08 grudnia 2009 roku na Hali Sportowej w Kozielicach. Celem organizatorów było poprzez niepowtarzalną zabawę przynieść uśmiech wszystkim dzieciom jak również wprowadzić dzieci w świąteczny nastrój.

 Po uroczystym przywitaniu wszystkich przybyłych dzieci i ich rodziców, rozpoczęła się szalona zabawa. Radości było co nie miara. Maluchy wspaniale włączały się w program Koncertu Mikołajkowego. Z radością śpiewały i tańczyły. Ich ogromne zaangażowanie było najlepszym wynagrodzenie dla duetu clownów za trud włożony w przygotowanie Koncertu. Największą atrakcją cieszyły się dynamiczne piosenki przeplatane konkursami, bańki mydlane, deszcze confetti i niezwykłe malunki na szczęśliwych buziach dzieci oraz włosach.

Zabawa trwała od 16.15 do 19.15. Każde dziecko z Gminy Kozielice mogło z niej skorzystać.

   

kliknij aby powiększyćKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia