Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Środa 28 września 2022, imieniny: Marka i Wacława

Obsługa techniczna
ALFA TV

"Barbórka" w Załężu!!!

2010-01-05 12:28:55

                                          

Jak co roku już bywa, także i w tym roku na początku grudnia tj. 4.12.2009 w Świetlicy Wiejskiej w Załężu "Barbórkę" obchodzili pracownicy Kopalni Kruszyw "POL-BETON" Załęże. 

Podczas uroczystości Prezes Kopalni Jerzy Kołaczyk podziękował swoim współpracownikom za rzetelne wykonywanie obowiązków podczas codziennej pracy górniczej. Jak wiadomo, Barbórka jest najlepszą okazją do wyróżnienia osób i instytucji, wspierających działania Zarządu Kopalni, tak więc w dowód uznania Honorową Szpadę Górnika otrzymał Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Wojciech Drożdż, natomiast tytuł Honorowego Górnika otrzymał Wójt Gminy Kozielice Edward KicińskiHonorowy Kordzik Górniczy otrzymał Łukasz Mikuć.

Z okazji Dnia Górnika wszystkim pracownikom Kopalni Kruszyw Mineralnych „Pol-Beton” Załęże najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za pracę wykonywaną na rzecz lokalnych społeczności, złożyli Wójt Gminy Kozielice Kozielice oraz Starosta Pyrzycki Wiktor Tołoczko.

Z okazji tej uroczystości Pani Agnieszka Golis - dyr. Wiejskiego Domu Kultury w Tetyniu przygotowała wraz z dziećmi krótkie przedstawienie artystyczne dla naszych górników, w podziękowaniu Prezes kopalni wręczył dzieciom słodkie prezenty.

Atmosfera jak zwykle dopisała.

                                              >>GALERIA<<Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia