Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Poniedziałek 05 grudnia 2022, imieniny: Kryspina i Saby

Obsługa techniczna
ALFA TV

VI POWIATOWY SEJMIK NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

2009-12-16 11:24:56
  Dnia 10 grudnia 2009 r. w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach odbył się VI Powiatowy Sejmik Nauczycieli Wychowania Fizycznego.

W Sejmiku udział wzięli: Starosta Pyrzycki Wiktor Tołłoczko, Przewodniczący Rady Powiatu Marek Olech, Wójtowie Gmin Powiatu oraz Dyrektorzy wszystkich szkół naszego powiatu. Gminę Kozielice reprezentowali Wójt Edward Kiciński i nauczyciele wychowania fizycznego ZS Kozielice Anna i Piotr Klapendowie.

Podczas Sejmiku podsumowano wyniki współzawodnictwa powiatowego i wojewódzkiego szkół naszego Powiatu. Wielki sukces odniosła szkoła podstawowa w Kozielicach wygrywając współzawodnictwo wojewódzkie i powiatowe. W dniu 9 grudnia 2009 r. w Szczecinie Pani Dyrektor Szkoły Beata Rejmer odebrała puchar Wojewody Szczecińskiego za zajęcie pierwszego miejsca województwie a w dniu 10 grudnia 2009 r. w Pyrzycach Wójt Gminy Edward Kiciński odebrał Puchar Starosty Pyrzyckiego za to osiągnięcie.

W czasie Sejmiku przedstawiono także wyniki współzawodnictwa powiatowego. Zespół Szkół w Kozielicach jak wcześniej wspomniano zajął pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych oraz drugie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.

Wielki sukces młodzieży kozielickiej szkoły przygotowywanej do zawodów przez Annę i Piotra Klapendów oraz Janusza Kurowskiego. Należy nadmienić, że we współzawodnictwie wojewódzkim kozielicka szkoła w kategorii szkół podstawowych pokonała 337 innych szkół bardzo często o wiele większych. Ogromny to sukces młodzieży i nauczycieli w-f w Kozielicach. Wyniki sportowe szkoły w Kozielicach są jedną z nielicznych dróg promowania naszej gminy oraz szkoły w województwie.

 

                                                 >>GALERIA<<


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia