Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Środa 28 września 2022, imieniny: Marka i Wacława

Obsługa techniczna
ALFA TV

SIATKARSKIE ZMAGANIA W BANIACH...

2009-11-10 09:15:21

  Dwie drużyny naszej gminy startowały w Turniejach Piłki Siatkowej organizowanych przez Stowarzyszenie LIBERO Banie z okazji 91 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W dniach 6-7.11.2009r. rywalizowały dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Turnieju o Puchar Starosty Gryfińskiego, w zawodach uczestniczyło 6 drużyn, w tym pierwszy raz reprezentacja kozielickiego Gimnazjum. W pierwszym pojedynku zawodniczki ZS Kozielice sprawiły wielką niespodziankę wygrywając 2:0 z Zespołem Szkół Ponagimnazjalnych Nr 1 Gryfino. Kolejny pojedynek nasze zawodniczki stoczyły z drużyną Absolwentki Libero Banie (uczennice szkół średnich) przegrywając 2:0. Trzeci pojedynek to wygrana 2:0 z Gimnazjum w Widuchowej, w meczu o III miejsce zawodniczki ZS Kozielice po bardzo zaciętej grze przegrały z Gimnazjum w Pyrzycach 2:0.

Klasyfikacja końcowa:

I m – Absolwentki Libero Banie

II m – PG Banie

III m – PG Pyrzyce

IV m – ZS Kozielice

V m – ZSP Nr 1 Gryfino

VI m – PG Widuchowa

 

Skład drużyny ZS Kozielice: Bolewska Adriana, Frątczak Aleksandra, Tomaszewska Karolina, Wiśniewski Agata, Stankiewicz Anna, Tomaszewska Daria, Jasiejko Karolina, Tyczka Katarzyna, Wojtalewicz Andżelika, Wojtalewicz Edyta.

Drużyna wróciła do domu z pucharem, a także za wyróżniającą grę dodatkowo nagrodzono Agatę Wiśniewski i Annę Stankiewicz.

Ogólnie występ podopiecznych Anny i Piotra Klapendów należy uznać za udany, drużyna w tym składzie trenuje od dwóch miesięcy, dlatego widać jeszcze braki w zgraniu i wyszkoleniu technicznym. Nie mniej jednak w tym roku szkolnym młode kozienickie siatkarki będą miały jeszcze wielokrotnie okazję rywalizować w turniejach, najbliższy odbędzie się 12 listopada w Szczecinie – Wojewódzki Turniej o Puchar ZZ LZS w Szczecinie, życzymy powodzenia.

GALERIA 1

 

W dniu 8.11.2009r. równieże w Baniach, w Turnieju o Puchar Prezesa Składnicy Maszyn Rolniczych „ROLNIK” w Pyrzycach rywalizowali natomiast seniorzy. W zawodach wzięły udział 4 drużyny.

Kolejność rozgrywek:

Kozielice – LIBERO Banie 0:2

Kozielice – Widuchowa 2:1

Kozielice – Piaseczno 0:2

Klasyfikacja końcowa:

I m – LIBERO Banie

II m – Piaseczno

III m – Kozielice

IV m – Widuchowa

 

Reprezentacja Kozielic grała w składzie: Nowicki Mateusz, Nowicki Grzegorz, Nowicki Tomasz, Pieśniewski Mariusz, Pocuraj Sebastian, Bartkowski Daniel, Klapenda Piotr – pełniący jednocześnie rolę trenera.

Indywidualne wyróżnienia za bardzo dobrą grę otrzymali: Tomasz Nowicki i Mateusz Nowicki.

GRATULACJE!!!

 GALERIA 2

 Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia