Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Środa 28 września 2022, imieniny: Marka i Wacława

Obsługa techniczna
ALFA TV

Spotkanie w sprawie Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych'

2021-07-30 14:21:57

W dniu 30 lipca 2021 w Urzędzie Gminy w Kozielicach odbyło się spotkanie na temat dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych mającego na celu zwiększenie skali inwestycji publicznych poprzez bezzwrotne dofinansowanie zadań realizowanych przez samorządy.   

Na zaproszenie wójta przybyła Pani Anna Pawlak – Regionalny Dyrektor ds. Inwestycyjnych w Banku Gospodarstwa Krajowego, w spotkaniu uczestniczył także Radny Gminy Kozielice Lech Karpiński. Podczas spotkania omówiono główne cele i założenia Programu Inwestycji Strategicznych, rozmawiano również na temat priorytetowych i niezbędnych inwestycji w gminie Kozielice planowanych do wnioskowania w programie, a mianowicie: Kanalizacja sanitarna w miejscowościach Czarnowo, Przydarłów i Maruszewo, inwestycjach drogowych i chodnikach.

 

red. D.WoźniakKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia