Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Środa 16 października 2019, imieniny: Gawła i Ambrożego

Obsługa techniczna
ALFA TV

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół'

2019-10-03 13:27:01

Wrzesień to czas przygotowań po okresie wakacyjnym do drugiej tury sezonu zapaśniczego 2019. Dzieci dopiero budzą się z wakacji, wracają powoli do zajęć ruchowych, ale to troszkę inaczej wygląda w HFT. Większość dzieci odbyła wakacyjne obozy sportowe, gdzie zostali w miarę przygotowani do startu w drugą część sezonu. I tak zaraz na początku września odbyły się kolejne zawody z cyklu Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół, gdzie oczywiście nie mogło zabraknąć zawodników i zawodniczek HFT.
Zawody odbywały się w Stargardzie w dniach 7-8.09. dla grupy młodzik/młodziczka i dzieci z roczników 2008 i młodsi. Młodzi zawodnicy trenujący pod wodzą Wojciecha Antczak wybrali się w bardzo mocno okrojonym składzie, co przyczyniło się do zajęcia dalszego miejsca drużynowego, ale jak wiadomo, to nie o miejsce chodzi, tylko jeszcze w tych grupach wiekowych o doświadczenie, które ma przynieść wiele w przyszłości. Wszystkie dzieci, które reprezentowały gminę Przelewice, Kozielice i Warnice dały z siebie wszystko i zajęły poszczególne miejsca.

Dzieci 2011 i młodsi

18 kg I miejsce Nikola Przybył (HFT Warnice)

21 kg I miejsce Gabriel Szustak (HFT Przelewice)

26 kg II miejsce Maja Górecka (HFT Warnice)

III miejsce Aleksandra Górecka (HFT Warnice)

36 kg III miejsce Zosia Nowicka (HFT Kozielice)

Dzieci 2008-2010

33 kg III miejsce Anita Przybył (HFT Warnice)

66 kg I miejsce Wiktoria Pacyna (HFT Kozielice)

Młodzik

57 kg III miejsce Alan Kowalczyk (HFT Przelewice)

Reszta zawodników toczyła walki na przemian, raz wygrywała raz przegrywała i dlatego doświadczenie zdobyte w czasie zawodów ma zaowocować w przyszłości .Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia