Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika i Luizy

Obsługa techniczna
ALFA TV

Obóz Klubowy z HFT Kozielice'

2019-08-01 09:08:01

W sierpniu udamy się na obozy Klubowe do miejscowości Głuchołazy. Obozy będą podzielone na dwa turnusy I to dzieci z roczników 2008 i młodsi (6-12.08) oraz II to dzieci z roczników 2007 i starsi (13-24.08). Dzieci oprócz poznawania zapasów będą korzystały z uroków ośrodka Banderoza z odkrytym basenem, wycieczki piesze, rowerowe, jak i wycieczka do Czech. Z góry dziękujemy Rodzicom, którzy również ponieśli część kosztów pobytu dzieci, sponsorom pomagającym niezwłocznie klubowi i gminom Warnice oraz Kozielice za to, że wspierają zapasy cały czas i patrząc na wyniki, mogą być dumne.
Na obydwu obozach będą przebywały dzieci z Klubu Husaria Fight Team (Kozielice, Warnice, Przelewice) oraz zaprzyjaźnione kluby z województwa ZKS Koszalin, ASI Bielik Międzyzdroje, Berserkers Team Szczecin oraz Spartakus Pyrzyce - sekcja zapasy.
Obozy będą również dofinansowane z budżetów Gminy Kozielice i Warnice, dla dzieci z tych gmin w ramach dofinansowania zadania publicznego z początku roku, gdzie Husaria Fight Team otrzymała dotację na cały rok.Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia