Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Wtorek 02 czerwca 2020, imieniny: Erazma i Marianny

Obsługa techniczna
ALFA TV

Mistrzostwa Świata kadetek 30.07-03.08 Bułgaria (Sofia)

2019-08-01 09:00:33

Najlepsza zawodniczka naszego Klubu Amelia Kuraszewska (aktualna Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski kadetek 2019 w 65 kg) wraz z trenerem Wojciechem Antczakiem wezmą udział w rozgrywanych Mistrzostwach Świata kadetek w zapasach kobiet na Bułgarii miasto Sofia. Najpierw byli jednak uczestnikami już kolejnego obozu przygotowawczego do MŚ. Amelia zdrowa i gotowa. Wystartuje w kategorii 65 kg.
Będzie to już drugi start Amelii na tak prestiżowej imprezie, przypomnijmy w tamtym roku wystartowała na matach Chorwackich dokładnie w Zagrzebiu i uplasowała się na 10 miejscu na świecie. Jak będzie tym razem, mata zweryfikuje. Amelka jest również uczestniczką ubiegłorocznych Mistrzostw Europy, gdzie była jedenasta. Zaszczytu dozna również klubowy trener Amelii Wojciech Antczak, który będzie asystował wszystkim walczącym jako trener kadry narodowej na tych mistrzostwach i jest to już kolejne wyróżnienie dla Wojciecha Antczaka.
Czyli małe Kozielice, a można.Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia