Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny i Zuzanny

Obsługa techniczna
ALFA TV

Husaria Fight Team nie zwalnia tempa'

2019-04-30 11:54:39

27.04.2019 w Stargardzie odbył się pierwszy rzut ligi wojewódzkiej dzieci z roczników 2008 i młodsi.

Liga wojewódzka dzieci trwa od 2017 roku z podziałem na dwie grupy: I grupa to są drużyny z zachodniej części tj. Feniks, Pesta Stargard, Wiking Wolin, Spartakus Pyrzyce, Husaria Fight Team, zaś II grupa to już bardziej północna tj. MLUKS Karlino, Zapasy Kołobrzeg, AKS Białogard, Grad Polanów, ZKS Koszalin. Tego samego dnia odbyły się mecze w Stargardzie i Białogardzie. Część zachodnią w pierwszych meczach wygrała Husaria Fight Team, a stronę północną ZKS Koszalin.

Mecze polegają na wystawieniu 10 zawodników w kategoriach wagowych 25, 27,30,33,37,41,45,50,55,i 60 kg. W tych kategoriach każda drużyna wystawia zawodnika i walczą 2 x półtora minuty lub do przewagi technicznej 10 punktów albo położenia na plecy. HFT wygrało wszystkie 3 mecze i przed runda rewanżową jest najbliżej wielkiego finału. Mecze rewanżowe i finały odbędą się dopiero po wakacjach .

Husaria Fight Team wystąpiła w składzie:

Anita i Nikola Przybył, Sara Malkiewicz, Maja i Maciej Górecy, Gracjan Dondalski, Bartosz Owsicki (wszyscy HFT Warnice), Antoni Antczak, Wiktoria Pacyna, Damian Krawiec, Piotr Mazur  (HFT Kozielice) oraz Zuzanna Kobus (HFT Przelewice).Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia