Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Czwartek 18 kwietnia 2019, imieniny: Bogusławy i Bogumiły

Obsługa techniczna
ALFA TV

I Puchar Polski kadetów i kadetek już za nami'

2019-03-27 07:45:35

Marzec to miesiąc Pucharów Polski kadetów i kadetek w zapasach, które są eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Kadeci walczyli pierwsi w Koronowie w dniach 8-10 .03.19, wróciliśmy z jedną eliminacją pewną do OOM, która przypadła Bartoszowi Ochrońskiemu, gdzie po dobrych i bardzo mocnych walkach ostatecznie plasuje się na V miejscu. Reszta kadetów tj. Eryk Rzeszewski, Eryk Pacyna, Kacper Krawczak i Oskar Nowakowski zajęli miejsca punktowane, które na pewno pozwalają patrzeć pozytywnie przed drugim Pucharem, który już 5-7.04 w Komornikach pod Poznaniem .

Kadetki walczyły w dniach 15-17.03 w Karlinie, ale tu niestety trener Wojciech Antczak mógł zabrać Amelie Kuraszewską, ponieważ dwie dziewczyny leczą jeszcze kontuzje. Amelia stanęła do rywalizacji do 65 kg, gdzie wygrywając wszystkie 4 walki nie traci nawet punktu i zaznacza, że ma chęć obronić tytuł Mistrzyni Polski wywalczony przed rokiem. Drugi puchar odbędzie się razem z kadetami, gdzie Amelka jedzie walczyć i najprawdopodobniej wróci już do rywalizacji Joanna Nowak z Warnic .Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia